KONST / Litografier / Färglitografi 11733374
nr 1173 3374
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, Fönster. Signerad, numrerad 218/300, motivet: 43x48 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:48:46
1/4 10:02:07
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås